ژل بهداشتی اینتیمو با مجوز

ژل بهداشتی اینتیمو با مجوز
ژل بهداشتی اینتیمو با مجوز
ژل بهداشتی اینتیمو با مجوز
تعداد بازدید
54391 دفعه
تعداد كلیك
1374 دفعه
تاریخ انقضاء
چهارشنبه, 18 مرداد 1391
تاریخ ثبت
دوشنبه, 19 تیر 1391
قیمت
29000 تومان
تلفن
09153215002
آدرس
ایران - خراسان رضوی -مشهد مقدس -خراسان رضوی ، مشهد مقدس
گروه : خدمات
بنام ایزد یکتا

ژل بهداشتی اینتیمو INTIMO SOFT (ویژه بانوان)

پلمپ شده و دارای هولوگرام نقره ای برای اطمینان از اصل و اورجینال بودن محصول
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

*** هشدار : ژل بهداشتی اینتیمو(Intimo Soft) اصلی و اورجینال را فقط با هولوگرام نقره ای و لیبل رسمی وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران که نشان دهنده اصلی بودن محصول میباشد ، خریداری نمایید . بدیهی است سایر محصولات با اسامی مشابه که فاقد هولوگرام و لیبل وزارت بهداشت هستند ،100% از نوع تقلبی ومضر میباشند .

*** دیگر نیاز نیست همسر خود را به همبستر شدن دعوت کنید ! خود او درخواست خواهد کرد !!!
** ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) هیچگونه آثار منفی در زوجین ندارد و میتوانید با خیال آسوده از آن بهره ببرید .

** ژل بهداشتی اینتیمو(Intimo Soft) :
یک محصول 100% گیاهی و بینظیر، ویژه اندام خصوصی بانوان (جهت استعمال داخلی و خارجی) میباشد که تحت جدیدترین تکنولوژی فرمول سازی دنیا (7-Complex) تهیه شده است . این تکنولوژی هزاره سوم ، امکان تولید محصولی استثنایی همچون ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) را فراهم ساخته است .از آنجائیکه ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) دارای مزایای متنوعی برای بانوان میباشد ، بطور قابل توجهی ، مورد استقبال بانوان سرتاسر دنیا قرار گرفته است .

از آنجاییکه میل به زیبایی ، در همه بانوان وجود دارد ، میل به جوانی اندام زنانه ، در کنار سلامتی آن نیز مورد توجه بانوان بوده و عاملی عمده در افزایش اعتماد به نفس در بانوان میباشد . ژل بهداشتی اینتیمو(Intimo Soft) که حاوی عصاره گیاهی جوان کننده همچون عصاره گل ختمی ، عصاره طبیعی بابونه ، Rose ، Helichrysum و عصاره طبیعی پنیرک پنبه میباشد ، چنانچه بطور موضعی ، چند ثانیه قبل از نزدیکی ، از طریق بلفت دهانه و مجرای داخلی اندام خصوصی بانوان (Vaginal Tissue) جذب شود ، موجب انقباض سریع عضلات آن اندام گردیده که کمک به منقبض شدن دهانه و مجرای داخلی اندام خصوصی بانوان (Vaginal Tightening) مینماید . در این حالت ، امکان سریعتر رسیدن به اوج لذت زنانه در بانوان (Vaginal Orgasm) فراهم میگردد که همین امر و رسیدن مکرر بانوان به اوج لذت زنانه با کمک ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) ، کمک شایان توجهی به افزایش میل زنانه در بانوان (Feminine Libido Enhancment) مینماید .

*** بانوان در سنین مختلف ، میتوانند از ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) برای رسیدن به مقاصد زیر استفاده مفیدی ببرند :
1) انقباض سریع و بازگرداندن حالت کشسانی ماهیچه های اندام خصوصی بانوان که به کوچک شدن دهانه و مجرای داخلی اندام خصوصی کمک مینماید .
2) ایجاد احساس خنکی بلند مدت در اندام خصوصی بانوان که به کاهش گرگرفتگی (Hot Floshes) در بانوان کمک کینماید .
3) کمک به تقویت سیستم ایمنی اندام خصوصی بانوان
4) کمک به تخفیف دردها و بهبود طبیعی ناراحتیهای احتمالی در اندام خصوصی بانوان .

5) کمک به کاهش بوی نامطبوع احتمالی در اندام خصوصی بانوان .
6) غنی شده با انواع ویتامینها و پروتئینهای گیاهی که به تقویت اندام خصوصی بانوان کمک شایانی مینماید .
7) کمک به حداقل رساندن تراوشات زائد در اندام خصوصی بانوان
8) کمک به نگاه داشتن حالت اسیدی مطلوب (PH Balance) در محیط اندام خصوصی بانوان

9) مرطوب ماندن طولانی مدت محیط اندام زنانه که به رفع خشکی اندام خصوصی بانوان ((Vaginal Dryness کمک مینماید .
10) فراهم نمودن لغزندگی مطلوب در اندام خصوصی بانوان که از نزدیکی دردناک (Painful Intercourse) جلوگیری مینماید .
11) ابزاری مناسب برای ماساژ پرینال (Massage Perineal) که گرایش بانوان به زایمان طبیعی (Natural Childbirth) را افزایش میدهد .
12) کمک به افزایش میل زنانه در بانوان (Feminine Libido)
13) کمک به رسیدن به اوج لذت زنانه مضاعف در بانوان (Multiple Orgasm)
14) کمک به بالا بردن اعتماد به نفس در بانوان

*** نکات قابل توجه :
- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) هیچگونه اثر سوئی بر رحم بانوان ندارد ، زیرا قسمتی از اندام خصوصی بانوان که توسط این ژل ماساژ داده میشود تا دهانه رحم 4 الی 5 سانتیمتر فاصله دارد . اما توصیه میشود در دوران بارداری ، این ژل را زیر نظر پزشک متخصص خود استفاده نمایید .

- تا به امروزهیچگونه تداخل دارویی با ژل بهداشتی اینتیمو(Intimo Soft) گزارش نشده است ولی چنانچه تحت درمان پزشک بوده و از دارویی استفاده میکنید ، حتما قبل از مصرف ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) ، با پزشک خود مشورت نمایید .

- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) یک محصول 100% گیاهی بوده و تا به امروز هیچگونه عوارض جانبی بر اثر مصرف این محصول گزارش نشده است .
- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) هم دارای خواص بلند مدت و هم دارای خواص سریع و کوتاه مدت میباشد ، چنانچه مایلید از خواص بلند مدت این ژل (نظیر : کمک به تقویت ماهیچه های اندام زنانه ، کمک به رفع خشکی اندام زنانه و...( بهره مند شوید ، میتوانید با استعمال روزانه چند قطره از این ژل ، هدف فوق را تحقق بخشید . اثر بخشی بلندمدت ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) معمولا 3 الی 6 هفته پس از مصرف مداوم این محصول مشاهده میگردد .
چنانچه مایلید از خواص سریع ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) (نظیر : افزایش میل و تمایل زنانه ، فراهم نمودن لغزندگی مناسب در مجرای داخلی اندام خصوصی بانوان و یا کمک به اورگاسم بهتر و فشرده تر در طول رابطه نزدیکی) بهره مند شوید ، میتوانید این ژل را چند دقیقه قبل از تماسهای نزدیکی استفاده کنید و این اثر بخشی تا ساعتها ممکن است ماندگار باشد .

- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) کاملا" سازگار با مخاط دهانی (Oral Compatible) میباشد ، اما توصیه میشود تا جائیکه امکان دارد از بلعیدن آن خودداری فرمایید .
- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) سازگاری بسیار کاملی با کاندوم سیمپلکس اصلی (Simplex Original) را دارا میباشد (Condom Compatible) .

*** ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) توصیه ما به بانوان سرتاسر دنیاست و اکنون حق انتخاب با شماست .

ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) : بهترین نوع ژل برای شستشو ، ضدعفونی کنندگی ، خوشبو کنندگی ، دارای خاصیت ضد باکتریائی ، دارای اثر آرام بخشی و ملین کنندگی فوق العاده ، مرطوب کننده عالی اندام بانوان ، منقبض و کوچک کننده اندام خصوصی بانوان و ... با کیفیتی به مراتب بالاتر از سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی ، با ضمانتنامه کتبی و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران .

***‌ ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) :
ویژه خانمها بوده و دارای کاربردهای زیر میباشد :

- لغزنده کننده ، مرطوب کننده وتسهیل کننده رابطه نزدیکی (به منظور جلوگیری از خراشیدگی و دردناک شدن اندام زنانه در هنگام نزدیکی)
- منقبض کننده و کوچک کننده دهانه و دیواره های اندام زنانه (که همین امر لذت رابطه نزدیکی را برای طرفین دوچندان مینماید)
- ضد عفونی کننده واز بین برنده باکتریها و ویروسهای بیماریزای اندام خصوصی بانوان (بیماریهایی نظیر: کلامیدیا(انگلی) - کاندیدا(قارچی) - تریکومونا(انگلی) و گاردنلا و...)

- افزایش تحریک پذیری بسیار زیاد اندام زنانه و نقطه بسیار حساس زنانه (برای لذت بیشتر درهنگام نزدیکی)
- جلوگیری از به وجود آمدن بیماری شایع واژینیت (عفونت اندام زنانه) در واژن و اندام بانوان و ترشحات غیر طبیعی زنانگی (لکوره)
- افزایش بنیه و بازیافت تمایل نزدیکی کاهش فواصل بین هرنزدیکی و زمان دستیابی به کلایمکس ؛ تقویت قدرت اورگاسم وسهل تر نمودن دستیابی به اورگاسم پی درپی .

- تنظیم ترشح هورمونهای زنانه جهت تعدیل پاسخ اندام زنانه به تحریک ؛ جمع کننده و ضدعفونی کننده دهانه و مجرای اندام .
- تنظیم قائدگی و کوتاه نمودن آن . بهبود کامل خشکی اندام و لیز نمودن مجرای اندام زنانه بوسیله تشدید جریان خون .

- بینهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام بخصوص دوران بارداری وعادت ماهیانه ، بهداشت فردی و لذت دوچندان نزدیکی را بصورتی کاملا موثر و طبیعی برآورده میکند .

اسید لاکتیک موجود در این محصول به حفظ و نگهداری تمامی استحکامات طبیعی اندام خصوصی زنانه شما کمک شایانی مینماید . همچنین عصاره گیاهان کامومیل ، مارش مالوی موجود در این محصول بدلیل داشتن خاصیت تسکین دهندگی و آرام بخشی خود ، موجب جلوگیری و کاهش هرگونه خارش و سوزش در اعضاء فوق میگردد .

- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) دارای PH طبیعی میباشد و همچنین از نظر تحمل پذیری و سازگار بودن با اعضاء خصوصی بانوان مورد آزمایشات پی درپی و موفقیت آمیز کلینیکی قرار گرفته است . ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) یک محصول بسیار ملایم است و فرمول ویژه بکار رفته در این محصول با استفاده از عوامل موثر و عصاره های طبیعی موجود در آن ، محل مورد نظر بانوان را بصورتی ملایم و کاملا" موثر ضدعفونی ، ملایم و لطیف مینماید .

- همچنین ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) دارای PH طبیعی بوده و علاوه بر ایجاد احساس طراوت ، از بدن شما نیز به مدت طولانی محافظت مینماید . ژل اینتیمو INTIMO نیازهای رطوبتی خاص اعضاء خصوصی بانوان را به روشی موثر و دقیق برآورده میسازد . از آنجائیکه در فرمول این ژل از خالصترین ترکیبات موثر و همچنین از روغن زیتون که دارای خواص عالی است و ازعصاره طراوت بخش و مسکن گیاه Helichrysum استفاده شده , این محصول تاثیری براستی معجزه آسا بر روی سلامتی و نشاط اندام خصوصی زنان باقی میگذارد .

- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) بسیار ملایم بوده و در مواردی که بدلیل سوزش ، حساسیتهای شدیدی در هنگام برقراری رابطه نزدیکی در زنان ایجاد میگردد ، محلولی درمانگر و اثربخش است . زمانیکه رطوبت طبیعی دستگاه خصوصی زنان کم میگردد یا بدلیل استرسهای سخت ، یائسگی ، استفاده از قرصهای ضد بارداری و سایر قرصها ، تغییرات طبیعی هورمونی بدن زنان با توجه به تغییرات سن آنان و ... مخاط اندام زنانه شدیدا" خشک میگردد که در این موارد استفاده از ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) قویا" توصیه میگردد .

- ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) بگونه ای تولید شده که بدون برهم زدن تعادل طبیعی پوست ، اندامهای خصوصی خانمهای محترم را بخوبی پاکیزه نموده و علاوه بر عملکرد ملایمی که دارد در خانمها ایجاد طراوت و شادابی مینماید . در فرمول این محصول از مواد تشکیل دهنده و عصاره های طبیعی استفاده شده تا ازعملکرد موثر ، ملایم و بیخطر آن اطمینان حاصل شود . در ادامه به برخی از خواص ترکیبات ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) اشاره شده است :

1) اسید لاکتیک : این ماده در بدن انسان بطور طبیعی تولید میگردد. وجود این ماده در فرمول تولیدی ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) برای حفظ PH طبیعی اعضاء خصوصی خانمها بسیار ضروری است .
2) عصاره طبیعی پنیرک پنبه : خاصیت معروف این ماده طراوت بخشی و تسکین دهندگی است و بکارگیری آن در فرمول این محصول بعنوان یکی از موارد اصلی تشکیل دهنده باعث از بین رفتن هرگونه التهاب ، درد ، تورم و ... دراندامهای ویژه زنان میگردد .

3) عصاره گل ختمی : این گیاه خاصیت نرم کنندگی دارد وقدرت محافظتی و بازدارندگی مخاط بافت دستگاه خصوصی زنان را در برابر هرگونه عفونت و بیماری ویروسی ، قارچی افزایش میدهد .
4) عصاره طبیعی بابونه : دو خاصیت معروف این گیاه ارزشمند خاصیت ضد باکتریایی و ضد گرفتگی بودن آن است ، بنابراین بکارگیری آن در تولید این محصول باعث پاکیزگی عالی و ملایمت فراوان این محصول شده است .

- عصاره گیاه Helichrysum که ترکیبی است طبیعی ، مسکن و طراوت بخش بهمراه روغن زیتون که خود دارای خواص نرم کنندگی و محافظتی ویژهای میباشد ، در این محصول بکار رفته و آنرا تبدیل به محلولی بسیار موثر و ملایم نموده است . ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) دارای PH طبیعی بوده و بهداشت فردی شما را بصورتی طبیعی ، ملایم و کامل تامین مینماید . وزارت بهداشت اتحادیه اروپا ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) را تحت شدیدترین و دقیقترین آزمایشات کلینیکی قرار داده تا از عملکرد آن در سازگار بودن و ضدعفونی کردن اعضاء خصوصی بانوان اطمینان حاصل نماید .

** این محصول بصورت بطری به همراه درب تیوپی عرضه میشود ، تیوپ بطری امکان استفاده آسان و دائمی از این محصول را فراهم مینماید ، قفل تیوپ بطری نیز از هرگونه ریزش و نشت احتمالی و ناخواسته مایع درون آن جلوگیری مینماید . ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) فاقد هرگونه رنگ و اسانس میباشد و با انواع اصلی کاندوم سیمپلکس اصلی (Simplex Original) نیز سازگار میباشد .

**‌ زمان مصرف ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft):
استفاده از این محصول در موارد خشکی اندام زنانه ، در زمان دردهای قاعدگی و عادت ماهیانه ، سنین یائسگی ، در زمان کمبود مخاط و رطوبت در دستگاه خصوصی زنانه و ... که اغلب بدلایل طبیعی ، تغییرات هورمونی و استرسهای شدید امکان بروز آنها در دوران قاعدگی وهم در دوران یائسگی وجود دارد ، جدا" توصیه میگردد .

**‌ ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) محصولی است :
محصولی بسیار قوی وجدید و با فرمولاسیون بسیار پیشرفته .
دارای مجوزها و تائیدیه های بسیار معتبر بین المللی .
عکس محصول در بالا و یا سمت چپ وبسایت قابل مشاهده میباشد .
ساخت ایتالیا - میلان ( Milan - Italia)
کیفیت بسیار بالا و درعین حال قیمت بسیار پائین تر نسبت به سایر محصولات موجود در بازار .

*** 100% پلمپ شده و دارای هولوگرام نقره ای و لیبل رسمی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران برای اطمینان از اصل و اورجینال بودن محصول .

- ژل بهداشتی اینتیمو(Intimo Soft) : محصولی 100%هربال (Herbal) و گیاهی میباشد وهیچگونه عارضه ای ندارد و تاکنون هیچگونه عوارض جانبی از مصرف این محصول گزارش نشده است .

** ارائه محصول بصورت 100% تضمینی .
نکته مهم : (در صورت عدم رضایت شما عزیزان از محصول به هر دلیلی ، بین 40% تا 100% قیمت محصول طبق قیمت جهانی قابل برگشت و عودت دادن میباشد.)

** ارسال محصول با پست پیشتاز (بیمه کامل محصول تا زمان رسیدن به دست گیرنده ، بسته بندی مطمئن و کامل محصول) بصورت 48 ساعته به تمام نقاط ایران و 100% رایگان برای شما (تمامی هزینه های ارسال به عهده کمپانی میباشد)

** گروه همراهان به دلیل محافظت از حریم خصوصی مشتریان محترم ، کلیه بسته های ارسالی را در پوشش قرار داده و بر روی پوشش بیرونی هیچ توضیحی مبنی برمحتویات بسته درج نخواهد کرد . لذا مشتریان گرامی قادر خواهند بود بنا بر میل شخصی خود ، اطرافیان را از محتویات داخل بسته مطلع سازند .

*** قیمت هر 1 عدد ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) فقط : 29000 تومان .
با خریدن هر 3 عدد از ژل اینتیمو ، 1 عدد نیز به رایگان برای شما ارسال خواهد شد . با این روش هم اثربخشی ژل بهداشتی اینتیمو افزایش مییابد وهم محصول را با قیمت ارزانتری خریداری کرده اید .

** بسته بندی ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) :
در بسته های 300 میلی و بصورت تیوپی .

** وزارت بهداشت اتحادیه اروپا و گروه همراهان استفاده از ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft)را به تمامی شما زنان زیباپسند و پاک ایران زمین قویا" توصیه مینمایند .
*** ژل اینتیمو INTIMO دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران به شماره 87/ا ن ب/20515میباشد .

- دوستان عزیز بیاد داشته باشید که هیچگونه ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) ساخت آمریکا ، استرالیا ، هند و ... وجود نداشته و تمامی موارد مدعی ساخت این کشورها کذب و تقلبی میباشد . این مکمل انحصارا" واصالتا" ساخت کشور ایتالیا - میلان ( Milan - Italia) به شماره پروانه بهره برداری A-95Y2K050ازهیئت بازرسی مواد غذایی و فراورده های بهداشتی وزارت بهداشت اتحادیه اروپا میباشد .

سئوال : به طور روشن و خلاصه ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) چیست ؟
پاسخ : ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) یک ترکیب کاملاً گیاهی و طبیعی میباشد که در جهت بهبودعملکرد سیستم خصوصی زنانه مانند افزایش تحریک پذیری و کوچک کردن عضو زنانه ، بهبود سلامت زنانه و توان بخشیدن به حالت مرطوبی وضدعفونی کننده اندام خصوصی زنان عمل میکند .

سئوال : آیا ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) اثرات سوء بر روی بدن دارد ؟
پاسخ : خیر . ژل طبیعی اینتیمو(Intimo Soft) نیازی به تجویز پزشک ندارد . زیرا این محصول از مواد کاملاً طبیعی و گیاهی ساخته شده وهیچگونه اثرات سوء بر روی بدن نخواهد داشت .

*** هشدار : ژل اینتیمو اصلی و اورجینال را فقط با هولوگرام نقره ای و لیبل رسمی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران که نشان دهنده اصلی بودن محصول میباشد ، خریداری نمایید . بدیهی است سایر محصولات با اسامی مشابه که فاقد هولوگرام و لیبل وزارت بهداشت هستند ،100% از نوع تقلبی ومضر میباشند .
________________

برای دریافت و خرید محصولات 2 راه پیش روی شما عزیزان میباشد :
1) مبلغ محصولات را به یکی از شماره حسابهای بانکی زیر واریز نمائید :

حساب سپهر بانک صادرات = 0302938004009 بنام محمد قاسم آبادی
حساب سیبا بانک ملی ایران = 0303739313005 بنام محمد قاسم آبادی

2) مبلغ محصولات را به شماره کارت بانکی زیر (از طریق سیستمهای خودپردازATM) واریز نمائید (با استفاده از این روش در تمامی ساعات شبانه روز ، حتی در روزهای تعطیل میتوانید محصول خود را خریداری فرمائید تا زمان ارسال محصولات ازطرف ما و دریافت از طرف شما کاهش چشمگیری یابد) :

شماره 16 رقمی کارت سپهر صادرات = 6037691138958129 بنام محمد قاسم آبادی
شماره 16 رقمی کارت بانک ملی = 6037991064185451 بنام محمد قاسم آبادی

سپس شماره (در روش اول = شماره فیش بانکی - در روش دوم = شماره تراکنش مورد نظر یا شماره ارجاع) ، مقدارمبلغ واریزی ، تاریخ واریز ، نام و نام خانوادگی ، نوع و تعداد محصول درخواستی ، آدرس کامل پستی خودتان )حتی المکان کد پستی 10 رقمی نیز ذکر شود) ، آدرس ایمیل و شماره تماس خودتان (تلفن ثابت یا همراه) را یا به شماره همراه ذکر شده (چه بصورت تماس تلفنی و یا بصورت SMS) و یا بصورت ایمیل و نامه الکترونیکی به آدرس ایمیل ذکر شده اعلام فرمائید .

پس از واریز مبلغ و ارائه مشخصات ذکر شده کمپانی اقدام به ارسال محصولات ذکر شده + بروشور کاملا فارسی + کاتالوگ انگلیسی محصول مینماید . از زمان واریز مبلغ محصول تا زمان دریافت محصول فقط 48 ساعت فاصله میباشد (بدلیل ارسال محصول با پست پیشتاز)
__________________

*** لیست محصولات گروه همراهان به شرح زیر میباشد :

1) قرصهای گیاهی ویگرکس پلاس اصلی (Vigrx Plus Original) :
جدیدترین قرصهای گیاهی در دنیا با 6 کارآیی بزرگ کنندگی و دراز کنندگی ، افزایش نیاز و حرارت داغ مردانه ، طولانی شدن مدت زمان نزدیکی و حل مشکل زودانزالی ، افزایش قابل توجه لذت نزدیکی ، افزایش چشمگیر میزان ترشح اسپرم در مردان و... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

2) لارجرباکس ویژه نقره ای مگنت دار (پرواکستندر) Extender Device)) :
جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی مردانه ، افزایش قطر ، درازا و سایز کلی عضو مردانه واصلاح انحراف عضو مردان ، با کیفیت ویژه ، نوع ویژه مگنت دار و با بازوهای تمام نقره ای
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

3) کرم کینگ سایز پاور - اصلی (افزایش دهنده حجم و کلفتی سایزعضو مردانه) :
دارای 5 کارآیی بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی ، افزایش میل به نزدیکی ، افزایش حرارت و نیاز مردانه ، طولانی شدن مدت انجام عمل نزدیکی وایجاد دیرانزالی عمیق ، سفید و روشن کننده رنگ پوست عضو مردانه و... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان اتحادیه اروپا CE

4) قرصهای تاخیری پاورمن (Power Men) :
قرصهای پاورمن (Power Men) دارای 3 کارآیی افزایش شدید و قوی نیاز و میل به نزدیکی ، افزایش بسیار عالی مدت زمان نزدیکی وتاخیر درانزال و ایجاد حالت شادی و نشاط در مردان و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایالات متحده آمریکا FDA

5) کاندوم تاخیری میوه ای سیمپلکس اصلی (Simplex Original) :
ویژه تاخیر در انزال مردان و جلوگیری از حاملگیهای ناخواسته در زنان ، بهترین و کم هزینه ترین روش کنترل جلوگیری از بارداری ، جلوگیری از انتقال بیماریهای عفونی مقاربتی مثل ایدز(HIV) - سوزاک - و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

6) ژل مقاربتی بهداشتی اینتیمو Intimo Soft)) :
ویژه زوجهای عزیز ، بهترین نوع ژل گیاهی برای تسهیل رابطه نزدیکی ، لغزنده کننده و لیزکننده ، ضدعفونی کنندگی ، خوشبو کنندگی ، دارای خاصیت ضد باکتریائی ، دارای اثر آرام بخشی و ملین کنندگی فوق العاده ، مرطوب کننده عالی اندام خصوصی بانوان ، منقبض و کوچک کننده واژینال و اندام خصوصی خانمها .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

7) کرم معجزه گر چندمنظوره (MultiPurpose Cream) :
بهترین نوع کرم بدن و صورت برای پیشگیری از پیری زودرس ، کاهش چروکهای سطحی پوست ، مبارزه با رادیکالهای آزاد و محافظت از پوست در برابر استرس و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

8) کرم دور چشم کلایون (Eye Cream Cliven) :
بهترین نوع کرم دور چشم برای پیشگیری از پیری زودرس ، کاهش چروکهای سطحی پوست اطراف چشمها ، از بین برنده کامل لک ، تیرگی و سیاهی زیر و دورچشم ، کاهش دهنده باد و پف زیر چشمها و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

9) کرم حجم دهنده ، فرم دهنده و سفت کننده سینه والنسی (Valensey Cream) :
سفت کننده و حالت دهنده سینه خانمها ، ضد افتادگی و ترک های سینه خانمها ، تسریع رشد سلول های سینه و افزایش خط سینه ، ارزانترین راه برای افزایش حجم سینه ، ایستادگی بیشتر و شکیل تر شدن سینه و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

10) قرصهای تقویتی ال - آرژنین (L - Arginine) :
قرصهای تقویتی ال - آرژنین (L - Arginine) دارای 5 کارآیی افزایش بنیه زناشویی وتقویت مکانیسم مقاربتی در مردان و بانوان ، افزایش قوای جسمانی و حجم عضلانی ، افزایش بسیار عالی مدت زمان نزدیکی وتاخیر درانزال ، ایجاد حالت شادی و نشاط در مردان و بانوان ، افزایش شدید و قوی نیاز و میل به نزدیکی و ... .
دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران
___________

دوستان و همراهان همیشگی ما :
شما عزیزان میتوانید سئوالات ، پیشنهادات ، انتقادات و نقطه نظرات خود را بصورت ایمیل PM , به آدرس زیر ارسال نمائید . و 24 ساعت بعد نیز جواب خود را دریافت نمائید :

SalamHamsar@Yahoo.com

**** برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصولات عالی و استثنایی و آشنایی با نحوه خرید و سفارش آنها حتما" و حتما"با شماره همراه زیر تماس حاصل فرمایید :

09153215002 محمد قاسم آبادی
__________

محافظت از حریم خصوصی مشتریان :
گروه همراهان به دلیل محافظت از حریم خصوصی مشتریان محترم ، کلیه بسته های ارسالی را در پوشش مخصوص قرار داده و بر روی پوشش بیرونی هیچ توضیحی منوط به محتویات بسته درج نخواهد کرد . لذا مشتریان گرامی قادر خواهند بود بنا بر میل شخصی خود ، اطرافیان را از محتوات داخل بسته مطلع سازند .

نحوه برقراری تماس با کارشناسان فروش گروه همراهان :
به جهت سهولت در امر ارتباط مشتریان با کارشناسان فروش گروه همراهان ، این گروه علاوه بر در نظر گرفتن راههای ارتباطی مختلف ، مشاوران ویژه ای را برای هر دو گروه آقایان و بانوان در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند به راحتی با هم جنس خود به مشاوره پرداخته و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند . در زیر نام کارشناسان فروش گروه همراهان ذکر شده است :

نام و نام خانوادگی : آقای محمد قاسم آبادی

تلفن تماس : 09153215002

آدرس پست الکترونیکی : Arman9511@Yahoo.com

ارتباط از طریق یاهو مسنجر : Arman9511

سمت شغلی : کارشناس فروش آقایان و بانوان

توضیحات شخصی : تماس تلفنی همه روزه از ساعت 8 الی 24 .


شماره پیام کوتاه گروه همراهان : 09153215002
پست الکترونیکی گروه همراهان : SalamHamsar@Yahoo.com

با تشکر
گروه همراهان


**** با آرزوی شیرین ترین ورویایی ترین لحظات زندگی برای شما ****


کلیه حقوق این وب سایت و مطالب موجود محفوظ و متعلق به گروه همراهان میباشد .
هر گونه کپی برداری از مطالب و تصاویر موجود در این سایت پیگرد قانونی دارد .
© 2008 Http://Www.Hamsaraneh.Com all rights reserve
تاریخ انتقضای این آگهی گذشته و فرم ارتباط با کاربر غیر فعال می باشد

فهرست

آمار

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
04/05
0
726692
4624
04/04
0
2225066
11687
04/03
0
2111169
10529
04/02
0
208198
2792
04/01
0
282358
3880
03/31
0
687079
5879
03/30
0
2190939
11256
03/29
0
2171936
10880
03/28
0
126658
4121
03/27
0
174929
4785

تبلیغات

تبلیغات

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به گروه تبليغاتي طاري استار است.© 1390-1391. طراحي و پشتيباني پرتال طراحان وب